Adres: Psary ul. Główna 1 "A" 51-180 Wrocław
Kontakt +48 734 126 450

PPHU Czternastka

Od początku działalności jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na terenie województwa dolnośląskiego. Zapewniamy rozwiązania transportowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Świadczone przez nas usługi są oparte na bazie nowoczesnego taboru spełniającego wymogi norm technicznych i ekologicznych Unii Europejskiej. Dobrze wyszkolona kadra kierownicza, logistyczna, administracyjna oraz wysoko wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy stanowią o dużej prężności i wiarygodności firmy. Atuty te umożliwiają nam na oferowanie pewnych oraz wiarygodnych usług. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Naszymi klientami są rzetelni przedsiębiorcy ze wszystkich krajów Europy, ceniący sobie szybkość oraz bezpieczeństwo. Naszą ideę transportową spełniamy dzięki licencjom na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego towarów . Nasz potencjał wzmacnia grupa rzetelnych i doświadczonych przewoźników, związanych z nami długoletnimi umowami współpracy. Zasięg naszej działalności obejmuje: Kraje nadbałtyckie, Europę Zachodnią, Kraje bałkańskie, Bułgarię, Rumunię. Usługi transportowe realizowane przez naszą firmę wykonywane zarówno przez busy, samochody dostawcze o ładowności do 3,5 tony (od 1 do 8 miejsc paletowych), samochody ciężarowe do 16 ton (do 23 miejsc paletowych), ciągniki siodłowe z naczepami o ładowności do 24 ton (do 33 miejsc paletowych). Samochody prowadzone są przez doświadczonych kierowców, z którymi pozostajemy w stałym kontakcie telefonicznym. Ponadto wyposażone są one w systemy nawigacji satelitarnej GPS, co zapewnia optymalny przebieg obsługi Klienta oraz kontrolę nad Państwa ładunkiem. Towary, które transportujemy są chronione poprzez ubezpieczenie cywilne przewoźnika drogowego w wysokości 300.000 PLN na każde zdarzenie w kraju oraz 100.000 EUR na każde zdarzenie za granicą. Naszym klientom gwarantujemy: indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta umożliwiające odpowiednie dostosowanie oferty terminowość wykonanych przewozów konkurencyjność cenową bezpieczeństwo powierzonego towaru kompleksowość, fachowość obsługi uczciwość, rzetelność, solidność. Cechy, które nas wyróżniają to przede wszystkim: Fachowość i kompleksowość obsługi Solidność i partnerstwo we współpracy z Klientami Całodobowy kontakt ze spedytorami Stałe podnoszenie standardów obsługi klienta oraz współpracy z podwykonawcami Atuty te pozwalają nam na oferowanie pewnych i wiarygodnych usług, co z kolei przekłada się na zadowolenie kontrahentów korzystających z naszej oferty. Nasi klienci mają możliwość podpisania stałych umów przewozowych na podstawie rzetelnie skalkulowanych frachtów.

Specjalności Co czyni nas wyjątkowymi?

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już 6 lat, dysponujemy potężnym doświadczeniem transportowym.

Wsparcie Klienta

Nasi spedytorzy są do dyspozycji klienta i zapewniają usługi na najwyższym poziomie.

Niezawodność i punktualność

Nasze transporty zawsze bedą wykonane na czas. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów dzięki najnowocześniejszej flocie ciagników oraz naczep.

1
Siedziby

210 +
Klienci

10 +
Samochody

10000
Transporty

Dlaczego PPHU Czternastka

  • Doświadczeni Spedytorzy
  • Aktywna komunikacja z klientem
  • Nieustanny rozwój pojazdów
  • Wspieramy transporty Europejskie
  • Dostawy na czas
  • Doświadczeni Kierowcy
  • Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami
  • Zapewniamy pełne bezpieczeństwo